BİZDEN HABERLER
PAYLAŞ
ICA (İÇTAŞ – ASTALDİ ORTAKLIĞI) Trafo Merkezlerinin Denetimi ICA (İÇTAŞ – ASTALDİ ORTAKLIĞI) : 3.Boğaz Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Projesi bünyesindeki 32 adet Trafo Merkezinin Muayene, Test, Kontrol ve Ölçümleri tamamlanmıştır.
Sağlık Bakanlığı'na bağlı Silivri Devlet Hastanesi de İnka Enerji'yi tercih etti. Silivri Devlet Hastanesi ve Selimpaşa Ek Hizmet Binasında elektrik iç tesisat denetimleri yapılmıştır.
Soyak Kandilli Ayışığı Evleri Enerji Kimlik Belgesi Düzenlenmesi Soyak Kandilli Ayışığı Sitesine ait binaların Enerji Kimlik Belgeleri düzenlenmiştir.
Eston Kandilli Sitesi Enerji Kimlik Belgesi Düzenlenmesi Eston Kandilli Sitesine ait binaların Enerji Kimlik Belgeleri düzenlenmiştir.
KKC Marmaray İnşaat Adi Ortaklığı Test-Ölçüm ve Denetim Hizmetleri Kadıköy-Pendik Hatları arasındaki şantiyelerde elektriksel test, ölçüm ve denetlemeler tamamlanmıştır.
Türkiye Otomobil Fabrikaları A.Ş. Elektrik Altyapı Çalışmaları Tofaş'a ait genel müdürlük binasında elektrik altyapı çalışmaları tamamlanmıştır.
Armada Bilgisayar İnka Enerji'yi tercih etti. Armada Bilgisayar Topkapı Yerleşkesi Elektrik İç Tesislerinin Yönetmeliğe Uygun Hale Getirilmesi için İnka Enerji'yi tercih etti.
Yeni yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi de İnka Enerji'yi tercih etti. Yeni yüzyıl Üniversitesi Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Test-Ölçüm Denetim Hizmetleri tamamlanmıştır.
Koray Gayrimenkul de İnka Enerji kalitesini tercih etti. Koray Gayrimenkul, Çekmeköy'deki Kasaba Projesi ile Göktürk'deki Bianco Projesinin denetlenmesi için İnka Enerji'yi tercih etti.
Özel Çapa Hastanesi Test-Ölçüm Denetim Hizmetleri& Elektrik Altyapı Çalışmaları Özel Çapa Hastanesi test-ölçüm denetim hizmetleri tamamlanmış olup elektrik altyapı çalışmalarında sona gelinmiştir.
Ekşioğlu Akkaya Sitesi ve İkiz Konaklar Enerji Kimlik Belgesi Düzenlenmesi Ekşioğlu Akkaya ve İkiz Konaklar enerji kimlik belgesi düzenlenmesi tamamlanmıştır.
Türk Hava Yolları, İnka Enerj'yi tercih etti. Türk Hava Yolları, binalarının Enerji Kimlik Belgelerinin Hazırlanması için bizi tercih etti.
Türk Kızılayı, İnka Enerji'yi tercih etti. Türk Kızılayı Avrupa Bölge Müdürlüğü Binası Enerji Analizi ve Harmonik Ölçümü için, İnka Enerji'yi tercih etti.
İstanbul Barosu da İnka Enerji kalitesini tercih etti. İstanbul Barosu, İstiklal Caddesi'ndeki yeni binasının denetlemesi için İnka Enerji'yi tercih etti.
Özel Bahat Hastanesi de İnka Enerji kalitesini tercih etti. Özel Bahat Hastanesi de İnka Enerji kalitesini tercih etti.
Estonşehir 1.Mahalle Sitesi de İnka Enerji kalitesini tercih etti. Estonşehir 1.Mahalle Sitesinin villa ve apartmanlarına İç ve Dış Yıldırımdan Korunma Tesisleri montajları tamamlandı.