PAYLAŞ

Hakkımızda

İnka Enerji; muayene, gözetim, test ve belgelendirme alanında profesyonel ve yenilikçi hizmetler sunmayı hedefleyerek bu yola çıkmıştır. Alanında tecrübeli mühendis ve personel kadrosuyla sürekli büyümeye ve gelişmeye açık bir kuruluştur.

İnka Enerji’nin yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip elektrik mühendisleri tarafından yapılan elektriksel ve teknik ekipmanların periyodik ölçüm ve kontrolleri, bu cihazların ve tesisatların neden olabileceği maddi-manevi zararların yanında iş kazalarının azaltılmasına, önlenmesine ve iş güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Ayrıca İNKA Enerji Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş Enerji Verimlilik Danışmanlık (EVD) şirketidir. Bünyesindeki yetkili ve yeterli bilgi birikimine sahip EKB Uzmanları vasıtasıyla yeni ve mevcut binalar için Enerji Kimlik Belgesi (EKB) düzenleme hizmetleri sunmaktadır.

İNKA Enerji;  doğaya ve çevreye saygıyı koruyarak, kalitede en yükseğe ulaşma ve fark oluşturma hedefiyle yola çıkmış olup, bu hedefi gerçekleştirecek tüm deneyime sahiptir. 

İnka Enerji olarak ana hedefimiz; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir.

Bu ilkeler ışığında Ulusal pazarda fark oluşturarak rekabet eden firmamız, lider olmak için gereken kararlılığı göstermektedir.