PAYLAŞ

Test-Ölçüm, Periyodik Kontrol

İnka Enerji Test-Ölçüm Merkezi; muayene, gözetim, test ve belgelendirme alanında profesyonel ve yenilikçi hizmetler sunmayı hedefleyerek bu yola çıkmıştır. Alanında tecrübeli mühendis ve personel kadrosuyla sürekli büyümeye ve gelişmeye açık bir kuruluştur.

İnka Enerji Test-Ölçüm Merkezi’nin yeterli teknik teçhizat ve bilgi birikimine sahip elektrik mühendisleri tarafından yapılan elektriksel ve teknik ekipmanların periyodik ölçüm ve kontrolleri, bu cihazların ve tesisatların neden olabileceği maddi-manevi zararların yanında iş kazalarının azaltılmasına, önlenmesine ve iş güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Firmamız, İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliğine göre, teknik hizmetlerinin güvenirliliğini ve yeterliliğini onaylatmak ve kurumsallaştırmak amacıyla, işletmenizde bulunan tüm elektrik panolarının ve diğer elektriksel ölçümlerin yıllık periyodik kontrollerini standartlara uygun bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ölçüm hizmetlerinde kullandığımız tüm ölçü aletlerinin kalibrasyonu, TÜRKAK onaylı kuruluşlar tarafından yapılmaktadır. Firmamız kalibrasyonu olmayan cihaz ile ölçüm yapmamaktadır.

Test-Ölçüm Merkezi olarak ana hedefimiz; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap vermek, kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir. Bu ilkeler ışığında Ulusal pazarda fark oluşturarak rekabet eden firmamız, lider olmak için gereken kararlılığı göstermektedir.

Test-Ölçüm hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.